Prekių grąžinimas

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prieš tai būtina informuoti Pardavėją el. paštu grazinimai@kombinezonaitau.lt ir laiške nurodyti užsakymo numerį, kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti bei kokios yra grąžinimo/keitimo priežastys.

Prekę grąžinti reikia adresu: Eitminų g. 16-4, Vilnius

Siuntą adresuoti: MB Regos Prekyba

Per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos Pirkėjas gali:

  • keisti prekę į kitą dydį ar spalvą;
  • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjui grąžinant/keičiant  prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos/nenuplėštos etiketės)

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta adresu: Eitminų g. 16-4, Vilnius. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą, kuriame nurodytas užsakymo ID, prekės ketinimo/gražnimo priežastys, į kokį modelį ir dydį prekę norima keisti ir į kokią banko sąskaitą norima gauti grąžinamus pinigus.

  • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.
  • Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  • Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

*Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas, taip pat nėra gražinami 3 Eur už pristatymą, jei buvo pasirinkta už prekes mokėti prekių pristatymo metu, tuo atveju negrąžintina suma yra 4.5 Eur

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Rašyk
Skambink